Sunday, Dec 21st

Last update:05:29:34 PM GMT

You are here: Second League Fixtures & Results
Vtora Liga 2011/12
Schedule iCal export

Round 1 (07/08/2011)

Sunday, 07 August 2011
17:00    TIKTikvesh- Pobeda Junior2:1
17:00    OSOOsogovo-BELBelasica3:0
17:00    SKOSkopje-RUFRufeja5:0
17:00    PELPelister-KORKorabi2:0
17:00    VLRVlazrimi-DRIDrita0:0
17:00    LOKLokomotiva-GOSGostivar1:2
17:00    MGPMakedonija GjP-KMIKozhuf Miravci2:2
17:00    OHLOhrid Lote-GLIGorno Lisiche2:3
go to top
Round 2 (14/08/2011)

Sunday, 14 August 2011
17:00     Pobeda Junior-GLIGorno Lisiche1:1
17:00    KMIKozhuf Miravci-OHLOhrid Lote3:0
17:00    GOSGostivar-MGPMakedonija GjP1:1
17:00    DRIDrita-LOKLokomotiva4:0
17:00    KORKorabi-VLRVlazrimi0:1
17:00    RUFRufeja-PELPelister0:1
17:00    BELBelasica-SKOSkopje1:1
17:00    TIKTikvesh-OSOOsogovo3:1
go to top
Round 3 (21/08/2011)

Saturday, 20 August 2011
16:30    VLRVlazrimi-RUFRufeja1:1
Sunday, 21 August 2011
16:30    OSOOsogovo- Pobeda Junior1:2
16:30    PELPelister-BELBelasica4:1
16:30    LOKLokomotiva-KORKorabi3:2
16:30    MGPMakedonija GjP-DRIDrita3:1
16:30    OHLOhrid Lote-GOSGostivar1:5
16:30    GLIGorno Lisiche-KMIKozhuf Miravci0:1
Monday, 22 August 2011
16:30    SKOSkopje-TIKTikvesh2:0
go to top
Round 4 (28/08/2011)

Sunday, 28 August 2011
16:30     Pobeda Junior-KMIKozhuf Miravci2:0 (1:0)
16:30    GOSGostivar-GLIGorno Lisiche3:0 (2:0)
16:30    DRIDrita-OHLOhrid Lote2:0 (2:0)
16:30    KORKorabi-MGPMakedonija GjP1:0 (1:0)
16:30    RUFRufeja-LOKLokomotiva2:1 (0:0)
16:30    BELBelasica-VLRVlazrimi2:2 (2:0)
16:30    TIKTikvesh-PELPelister1:0 (1:0)
16:30    OSOOsogovo-SKOSkopje1:0 (0:0)
go to top
Round 5 (11/09/2011)

Sunday, 11 September 2011
16:00    SKOSkopje- Pobeda Junior3:1
16:00    PELPelister-OSOOsogovo1:1
16:00    VLRVlazrimi-TIKTikvesh0:2
16:00    LOKLokomotiva-BELBelasica1:0
16:00    MGPMakedonija GjP-RUFRufeja0:0
16:00    OHLOhrid Lote-KORKorabi3:1
16:00    GLIGorno Lisiche-DRIDrita1:1
16:00    KMIKozhuf Miravci-GOSGostivar2:1
go to top
Round 6 (18/09/2011)

Sunday, 18 September 2011
15:30     Pobeda Junior-GOSGostivar1:0
15:30    DRIDrita-KMIKozhuf Miravci2:1
15:30    KORKorabi-GLIGorno Lisiche1:0
15:30    RUFRufeja-OHLOhrid Lote0:1
15:30    BELBelasica-MGPMakedonija GjP0:2
15:30    TIKTikvesh-LOKLokomotiva0:0
15:30    OSOOsogovo-VLRVlazrimi0:0
15:30    SKOSkopje-PELPelister3:0
go to top
Round 7 (25/09/2011)

Sunday, 25 September 2011
15:00    PELPelister- Pobeda Junior2:0
15:00    VLRVlazrimi-SKOSkopje1:0
15:00    LOKLokomotiva-OSOOsogovo3:0
15:00    MGPMakedonija GjP-TIKTikvesh3:0
15:00    OHLOhrid Lote-BELBelasica2:1
15:00    GLIGorno Lisiche-RUFRufeja5:1
15:00    KMIKozhuf Miravci-KORKorabi1:0
15:00    GOSGostivar-DRIDrita1:1
go to top
Round 8 (02/10/2011)

Sunday, 02 October 2011
15:00     Pobeda Junior-DRIDrita1:1
15:00    KORKorabi-GOSGostivar1:0
15:00    RUFRufeja-KMIKozhuf Miravci0:1
15:00    BELBelasica-GLIGorno Lisiche0:3
15:00    TIKTikvesh-OHLOhrid Lote2:1
15:00    OSOOsogovo-MGPMakedonija GjP0:3
15:00    SKOSkopje-LOKLokomotiva3:0
15:00    PELPelister-VLRVlazrimi4:2
go to top
Round 9 (16/10/2011)

Sunday, 16 October 2011
14:00    VLRVlazrimi- Pobeda Junior1:1
14:00    LOKLokomotiva-PELPelister2:0
14:00    MGPMakedonija GjP-SKOSkopje1:1
14:00    OHLOhrid Lote-OSOOsogovo4:2
14:00    GLIGorno Lisiche-TIKTikvesh4:1
14:00    KMIKozhuf Miravci-BELBelasica4:1
14:00    GOSGostivar-RUFRufeja1:0
14:00    DRIDrita-KORKorabi5:1
go to top
Round 10 (23/10/2011)

Saturday, 22 October 2011
14:00    BELBelasica-GOSGostivar1:1
Sunday, 23 October 2011
14:00     Pobeda Junior-KORKorabi2:0
14:00    RUFRufeja-DRIDrita0:3
14:00    TIKTikvesh-KMIKozhuf Miravci1:0
14:00    OSOOsogovo-GLIGorno Lisiche2:3
14:00    SKOSkopje-OHLOhrid Lote3:0
14:00    PELPelister-MGPMakedonija GjP3:1
14:00    VLRVlazrimi-LOKLokomotiva1:0
go to top
Round 11 (30/10/2011)

Sunday, 30 October 2011
13:00    LOKLokomotiva- Pobeda Junior3:0
13:00    MGPMakedonija GjP-VLRVlazrimi3:2
13:00    OHLOhrid Lote-PELPelister1:3
13:00    GLIGorno Lisiche-SKOSkopje0:1
13:00    KMIKozhuf Miravci-OSOOsogovo4:1
13:00    GOSGostivar-TIKTikvesh0:0
13:00    DRIDrita-BELBelasica2:0
13:00    KORKorabi-RUFRufeja2:3
go to top
Round 12 (05/11/2011)

Saturday, 05 November 2011
13:00     Pobeda Junior-RUFRufeja2:0
13:00    BELBelasica-KORKorabi2:0
13:00    TIKTikvesh-DRIDrita0:2
13:00    OSOOsogovo-GOSGostivar3:2
13:00    SKOSkopje-KMIKozhuf Miravci2:1
13:00    PELPelister-GLIGorno Lisiche0:1
13:00    VLRVlazrimi-OHLOhrid Lote2:0
13:00    LOKLokomotiva-MGPMakedonija GjP0:2
go to top
Round 13 (20/11/2011)

Sunday, 20 November 2011
13:00    MGPMakedonija GjP- Pobeda Junior2:0
13:00    OHLOhrid Lote-LOKLokomotiva3:0
13:00    GLIGorno Lisiche-VLRVlazrimi3:1
13:00    KMIKozhuf Miravci-PELPelister1:0
13:00    GOSGostivar-SKOSkopje3:1
13:00    DRIDrita-OSOOsogovo4:1
13:00    KORKorabi-TIKTikvesh3:1
13:00    RUFRufeja-BELBelasica4:1
go to top
Round 14 (27/11/2011)

Sunday, 27 November 2011
13:00     Pobeda Junior-BELBelasica2:0
13:00    TIKTikvesh-RUFRufeja2:0
13:00    OSOOsogovo-KORKorabi2:0
13:00    SKOSkopje-DRIDrita0:0
13:00    PELPelister-GOSGostivar3:2
13:00    VLRVlazrimi-KMIKozhuf Miravci0:0
13:00    LOKLokomotiva-GLIGorno Lisiche1:0
13:00    MGPMakedonija GjP-OHLOhrid Lote3:0
go to top
Round 15 (04/12/2011)

Sunday, 04 December 2011
13:00    OHLOhrid Lote- Pobeda Junior3:2
13:00    GLIGorno Lisiche-MGPMakedonija GjP2:2
13:00    KMIKozhuf Miravci-LOKLokomotiva0:1
13:00    GOSGostivar-VLRVlazrimi0:0
13:00    DRIDrita-PELPelister0:1
13:00    KORKorabi-SKOSkopje1:1
13:00    RUFRufeja-OSOOsogovo3:1
13:00    BELBelasica-TIKTikvesh0:2
go to top
Round 16 (10/03/2012)

Saturday, 10 March 2012
14:00     Pobeda Junior-TIKTikvesh1:1
14:00    BELBelasica-OSOOsogovo3:1
14:00    RUFRufeja-SKOSkopje1:0
14:00    KORKorabi-PELPelister0:0
14:00    DRIDrita-VLRVlazrimi2:0
14:00    GOSGostivar-LOKLokomotiva3:2
14:00    KMIKozhuf Miravci-MGPMakedonija GjP2:0
14:00    GLIGorno Lisiche-OHLOhrid Lote4:0
go to top
Round 17 (13/03/2012)

Tuesday, 13 March 2012
14:00    GLIGorno Lisiche- Pobeda Junior1:0
14:00    OHLOhrid Lote-KMIKozhuf Miravci0:2
14:00    MGPMakedonija GjP-GOSGostivar0:1
14:00    LOKLokomotiva-DRIDrita0:0
14:00    VLRVlazrimi-KORKorabi1:1
14:00    PELPelister-RUFRufeja1:0
14:00    SKOSkopje-BELBelasica2:1
14:00    OSOOsogovo-TIKTikvesh1:0
go to top
Round 18 (24/03/2012)

Saturday, 24 March 2012
14:00     Pobeda Junior-OSOOsogovo2:1
14:00    TIKTikvesh-SKOSkopje1:2
14:00    BELBelasica-PELPelister0:0
14:00    RUFRufeja-VLRVlazrimi5:0
14:00    KORKorabi-LOKLokomotiva1:0
14:00    DRIDrita-MGPMakedonija GjP0:0
14:00    GOSGostivar-OHLOhrid Lote1:1
14:00    KMIKozhuf Miravci-GLIGorno Lisiche1:0
go to top
Round 19 (27/03/2012)

Tuesday, 27 March 2012
15:00    KMIKozhuf Miravci- Pobeda Junior3:0
15:00    GLIGorno Lisiche-GOSGostivar1:0
15:00    OHLOhrid Lote-DRIDrita0:2
15:00    MGPMakedonija GjP-KORKorabi5:0
15:00    LOKLokomotiva-RUFRufeja0:1
15:00    VLRVlazrimi-BELBelasica1:4
15:00    PELPelister-TIKTikvesh1:0
15:00    SKOSkopje-OSOOsogovo2:0
go to top
Round 20 (31/03/2012)

Saturday, 31 March 2012
16:00    OSOOsogovo-PELPelister1:2
16:00    TIKTikvesh-VLRVlazrimi9:3
16:00    BELBelasica-LOKLokomotiva0:0
16:00    RUFRufeja-MGPMakedonija GjP0:1
16:00    KORKorabi-OHLOhrid Lote2:0
16:00    DRIDrita-GLIGorno Lisiche1:0
16:00    GOSGostivar-KMIKozhuf Miravci0:0
Sunday, 01 April 2012
16:00     Pobeda Junior-SKOSkopje0:1
go to top
Round 21 (07/04/2012)

Saturday, 07 April 2012
16:00    GOSGostivar- Pobeda Junior0:1
16:00    KMIKozhuf Miravci-DRIDrita2:2
16:00    GLIGorno Lisiche-KORKorabi3:0
16:00    OHLOhrid Lote-RUFRufeja0:2
16:00    MGPMakedonija GjP-BELBelasica4:0
16:00    LOKLokomotiva-TIKTikvesh2:0
16:00    VLRVlazrimi-OSOOsogovo1:0
16:00    PELPelister-SKOSkopje1:0
go to top
Round 22 (10/04/2012)

Tuesday, 10 April 2012
16:00     Pobeda Junior-PELPelister0:0
16:00    SKOSkopje-VLRVlazrimi4:1
16:00    OSOOsogovo-LOKLokomotiva0:0
16:00    TIKTikvesh-MGPMakedonija GjP2:0
16:00    BELBelasica-OHLOhrid Lote4:0
16:00    RUFRufeja-GLIGorno Lisiche2:0
16:00    KORKorabi-KMIKozhuf Miravci2:0
16:00    DRIDrita-GOSGostivar2:0
go to top
Round 23 (14/04/2012)

Saturday, 14 April 2012
16:00    DRIDrita- Pobeda Junior2:1
16:00    GOSGostivar-KORKorabi1:2
16:00    KMIKozhuf Miravci-RUFRufeja1:1
16:00    GLIGorno Lisiche-BELBelasica2:1
16:00    OHLOhrid Lote-TIKTikvesh1:7
16:00    MGPMakedonija GjP-OSOOsogovo2:0
16:00    LOKLokomotiva-SKOSkopje2:1
16:00    VLRVlazrimi-PELPelister0:2
go to top
Round 24 (21/04/2012)

Saturday, 21 April 2012
16:00     Pobeda Junior-VLRVlazrimi3:0
16:00    PELPelister-LOKLokomotiva2:0
16:00    SKOSkopje-MGPMakedonija GjP1:2
16:00    OSOOsogovo-OHLOhrid Lote1:0
16:00    TIKTikvesh-GLIGorno Lisiche1:1
16:00    BELBelasica-KMIKozhuf Miravci0:1
16:00    RUFRufeja-GOSGostivar4:0
16:00    KORKorabi-DRIDrita0:1
go to top
Round 25 (29/04/2012)

Sunday, 29 April 2012
14:00    MGPMakedonija GjP-PELPelister0:1
16:30    KORKorabi- Pobeda Junior4:0
16:30    DRIDrita-RUFRufeja1:1
16:30    GOSGostivar-BELBelasica1:0
16:30    KMIKozhuf Miravci-TIKTikvesh0:0
16:30    GLIGorno Lisiche-OSOOsogovo5:1
16:30    OHLOhrid Lote-SKOSkopje1:4
16:30    LOKLokomotiva-VLRVlazrimi3:1
go to top
Round 26 (05/05/2012)

Saturday, 05 May 2012
16:30    VLRVlazrimi-MGPMakedonija GjP2:1
16:30    SKOSkopje-GLIGorno Lisiche2:2
16:30    OSOOsogovo-KMIKozhuf Miravci0:2
16:30    TIKTikvesh-GOSGostivar1:1
16:30    BELBelasica-DRIDrita1:2
16:30    RUFRufeja-KORKorabi3:1
Sunday, 06 May 2012
16:30     Pobeda Junior-LOKLokomotiva1:2
16:30    PELPelister-OHLOhrid Lote3:0 Match report
go to top
Round 27 (12/05/2012)

Saturday, 12 May 2012
16:30    RUFRufeja- Pobeda Junior2:0
16:30    KORKorabi-BELBelasica2:0
16:30    DRIDrita-TIKTikvesh4:0
16:30    GOSGostivar-OSOOsogovo3:1
16:30    KMIKozhuf Miravci-SKOSkopje3:1
16:30    GLIGorno Lisiche-PELPelister2:0
16:30    OHLOhrid Lote