Sunday, Oct 26th

Last update:07:45:39 PM GMT

You are here: Second League Fixtures & Results
Vtora Liga 2012/13
Schedule iCal export

Round 1 (11/08/2012)

Saturday, 11 August 2012
17:00    RUFRufeja-VRAVrapchishte0:1
17:00    GOSGostivar-TIKTikvesh0:0
17:00    OHROhrid- Pobeda Junior1:2
17:00    GLIGorno Lisiche-MADMadjari Solidarnost0:0
17:00    KRZKorzo-KMIKozhuf Miravci0:1
17:00    MGPMakedonija GjP-BABBabi2:0
17:00    LOKLokomotiva-SKOSkopje1:3
Sunday, 12 August 2012
17:00    OKT11 Oktomvri-NOVNovaci1:1
go to top
Round 2 (18/08/2012)

Saturday, 18 August 2012
17:00    VRAVrapchishte-SKOSkopje1:0
17:00    BABBabi-LOKLokomotiva4:1
17:00    KMIKozhuf Miravci-MGPMakedonija GjP0:0
17:00    NOVNovaci-KRZKorzo2:0
17:00    MADMadjari Solidarnost-OKT11 Oktomvri3:0
17:00     Pobeda Junior-GLIGorno Lisiche1:0
17:00    TIKTikvesh-OHROhrid9:1
17:00    RUFRufeja-GOSGostivar0:0
go to top
Round 3 (25/08/2012)

Saturday, 25 August 2012
17:00    GOSGostivar-VRAVrapchishte5:0
17:00    GLIGorno Lisiche-TIKTikvesh0:0
17:00    KRZKorzo-MADMadjari Solidarnost1:0
17:00    MGPMakedonija GjP-NOVNovaci3:1
17:00    LOKLokomotiva-KMIKozhuf Miravci0:2
17:00    SKOSkopje-BABBabi2:1
Sunday, 26 August 2012
17:00    OHROhrid-RUFRufeja1:3
17:00    OKT11 Oktomvri- Pobeda Junior1:0
go to top
Round 4 (05/09/2012)

Tuesday, 04 September 2012
16:30     Pobeda Junior-KRZKorzo3:0
Wednesday, 05 September 2012
16:30    VRAVrapchishte-BABBabi1:0
16:30    KMIKozhuf Miravci-SKOSkopje3:1
16:30    NOVNovaci-LOKLokomotiva2:2
16:30    MADMadjari Solidarnost-MGPMakedonija GjP1:0
16:30    TIKTikvesh-OKT11 Oktomvri0:3
16:30    RUFRufeja-GLIGorno Lisiche2:1
16:30    GOSGostivar-OHROhrid1:0
go to top
Round 5 (15/09/2012)

Saturday, 15 September 2012
15:30    OHROhrid-VRAVrapchishte2:1
15:30    GLIGorno Lisiche-GOSGostivar2:1
15:30    MGPMakedonija GjP- Pobeda Junior2:0
15:30    LOKLokomotiva-MADMadjari Solidarnost1:0
15:30    SKOSkopje-NOVNovaci7:0
15:30    BABBabi-KMIKozhuf Miravci0:2
Sunday, 16 September 2012
15:30    OKT11 Oktomvri-RUFRufeja1:3
Tuesday, 18 September 2012
15:30    KRZKorzo-TIKTikvesh0:0
go to top
Round 6 (22/09/2012)

Saturday, 22 September 2012
15:00    VRAVrapchishte-KMIKozhuf Miravci1:1
15:00    NOVNovaci-BABBabi1:0
15:00    MADMadjari Solidarnost-SKOSkopje1:1
15:00     Pobeda Junior-LOKLokomotiva1:0
15:00    TIKTikvesh-MGPMakedonija GjP1:2
15:00    RUFRufeja-KRZKorzo3:1
15:00    GOSGostivar-OKT11 Oktomvri1:0
15:00    OHROhrid-GLIGorno Lisiche0:1
go to top
Round 7 (29/09/2012)

Saturday, 29 September 2012
15:00    GLIGorno Lisiche-VRAVrapchishte1:0
15:00    KRZKorzo-GOSGostivar2:2
15:00    MGPMakedonija GjP-RUFRufeja1:0
15:00    LOKLokomotiva-TIKTikvesh1:4
15:00    SKOSkopje- Pobeda Junior1:0
15:00    KMIKozhuf Miravci-NOVNovaci3:2
Sunday, 30 September 2012
15:00    BABBabi-MADMadjari Solidarnost1:1
Monday, 01 October 2012
15:00    OKT11 Oktomvri-OHROhrid4:2
go to top
Round 8 (06/10/2012)

Saturday, 06 October 2012
15:00    VRAVrapchishte-NOVNovaci1:0
15:00    MADMadjari Solidarnost-KMIKozhuf Miravci1:0
15:00     Pobeda Junior-BABBabi2:1
15:00    TIKTikvesh-SKOSkopje0:2
15:00    RUFRufeja-LOKLokomotiva2:0
15:00    GOSGostivar-MGPMakedonija GjP0:0
15:00    OHROhrid-KRZKorzo1:0
15:00    GLIGorno Lisiche-OKT11 Oktomvri3:1
go to top
Round 9 (20/10/2012)

Saturday, 20 October 2012
14:00    KRZKorzo-GLIGorno Lisiche0:1
14:00    MGPMakedonija GjP-OHROhrid3:1
14:00    LOKLokomotiva-GOSGostivar0:1
14:00    SKOSkopje-RUFRufeja1:1
14:00    BABBabi-TIKTikvesh1:0
14:00    KMIKozhuf Miravci- Pobeda Junior0:2
14:00    NOVNovaci-MADMadjari Solidarnost2:1
Sunday, 21 October 2012
14:00    OKT11 Oktomvri-VRAVrapchishte2:0
go to top
Round 10 (27/10/2012)

Saturday, 27 October 2012
14:00     Pobeda Junior-NOVNovaci3:1
14:00    TIKTikvesh-KMIKozhuf Miravci3:2
14:00    RUFRufeja-BABBabi1:0
14:00    GOSGostivar-SKOSkopje2:0
14:00    OHROhrid-LOKLokomotiva2:1
14:00    GLIGorno Lisiche-MGPMakedonija GjP2:1
Sunday, 28 October 2012
13:00    OKT11 Oktomvri-KRZKorzo2:2
Tuesday, 30 October 2012
14:00    VRAVrapchishte-MADMadjari Solidarnost2:0
go to top
Round 11 (03/11/2012)

Saturday, 03 November 2012
13:00    KRZKorzo-VRAVrapchishte0:0
13:00    MGPMakedonija GjP-OKT11 Oktomvri0:1
13:00    LOKLokomotiva-GLIGorno Lisiche1:1
13:00    SKOSkopje-OHROhrid5:0
13:00    BABBabi-GOSGostivar0:2
13:00    KMIKozhuf Miravci-RUFRufeja1:0
13:00    NOVNovaci-TIKTikvesh4:0
13:00    MADMadjari Solidarnost- Pobeda Junior1:0
go to top
Round 12 (10/11/2012)

Saturday, 10 November 2012
13:00    TIKTikvesh-MADMadjari Solidarnost2:1
13:00    RUFRufeja-NOVNovaci4:1
13:00    GOSGostivar-KMIKozhuf Miravci1:1
13:00    OHROhrid-BABBabi4:3
13:00    GLIGorno Lisiche-SKOSkopje0:0
Sunday, 11 November 2012
13:00    VRAVrapchishte- Pobeda Junior2:2
13:00    OKT11 Oktomvri-LOKLokomotiva1:0
Monday, 12 November 2012
13:00    KRZKorzo-MGPMakedonija GjP0:2
go to top
Round 13 (17/11/2012)

Saturday, 17 November 2012
13:00    MGPMakedonija GjP-VRAVrapchishte3:1
13:00    LOKLokomotiva-KRZKorzo2:1
13:00    SKOSkopje-OKT11 Oktomvri2:0
13:00    BABBabi-GLIGorno Lisiche0:1
13:00    KMIKozhuf Miravci-OHROhrid2:1
13:00    NOVNovaci-GOSGostivar2:5
13:00    MADMadjari Solidarnost-RUFRufeja1:1
13:00     Pobeda Junior-TIKTikvesh1:0
go to top
Round 14 (24/11/2012)

Saturday, 24 November 2012
13:00    VRAVrapchishte-TIKTikvesh1:1
13:00    RUFRufeja- Pobeda Junior3:0
13:00    GOSGostivar-MADMadjari Solidarnost0:0
13:00    GLIGorno Lisiche-KMIKozhuf Miravci2:1
13:00    KRZKorzo-SKOSkopje1:1
13:00    MGPMakedonija GjP-LOKLokomotiva2:0
Sunday, 25 November 2012
13:00    OKT11 Oktomvri-BABBabi2:1
Monday, 26 November 2012
13:00    OHROhrid-NOVNovaci1:4
go to top
Round 15 (01/12/2012)

Saturday, 01 December 2012
13:00    LOKLokomotiva-VRAVrapchishte2:2
13:00    SKOSkopje-MGPMakedonija GjP2:0
13:00    BABBabi-KRZKorzo1:1
13:00    KMIKozhuf Miravci-OKT11 Oktomvri5:1
13:00    NOVNovaci-GLIGorno Lisiche0:1
13:00    MADMadjari Solidarnost-OHROhrid5:2
13:00     Pobeda Junior-GOSGostivar0:2
13:00    TIKTikvesh-RUFRufeja1:1
go to top
Round 16 (02/03/2013)

Saturday, 02 March 2013
14:00    VRAVrapchishte-RUFRufeja0:1
14:00    TIKTikvesh-GOSGostivar0:5
14:00     Pobeda Junior-OHROhrid2:1
14:00    MADMadjari Solidarnost-GLIGorno Lisiche0:4
14:00    NOVNovaci-OKT11 Oktomvri2:1
14:00    KMIKozhuf Miravci-KRZKorzo1:1
14:00    SKOSkopje-LOKLokomotiva1:0
Tuesday, 05 March 2013
14:00    BABBabi-MGPMakedonija GjP0:1
go to top
Round 17 (09/03/2013)

Saturday, 09 March 2013
14:00    SKOSkopje-VRAVrapchishte2:0
14:00    LOKLokomotiva-BABBabi2:0
14:00    MGPMakedonija GjP-KMIKozhuf Miravci2:0
14:00    KRZKorzo-NOVNovaci2:1
14:00    GLIGorno Lisiche- Pobeda Junior2:0
14:00    OHROhrid-TIKTikvesh0:0
14:00    GOSGostivar-RUFRufeja1:0
Sunday, 10 March 2013
14:00    OKT11 Oktomvri-MADMadjari Solidarnost2:1
go to top
Round 18 (16/03/2013)

Saturday, 16 March 2013
14:00    RUFRufeja-OHROhrid3:0
14:00    TIKTikvesh-GLIGorno Lisiche0:4
14:00     Pobeda Junior-OKT11 Oktomvri2:1
14:00    MADMadjari Solidarnost-KRZKorzo2:2
14:00    NOVNovaci-MGPMakedonija GjP0:0
14:00    KMIKozhuf Miravci-LOKLokomotiva4:1
14:00    BABBabi-SKOSkopje0:3
Sunday, 17 March 2013
14:00    VRAVrapchishte-GOSGostivar1:1
go to top
Round 19 (23/03/2013)

Saturday, 30 March 2013
15:00    BABBabi-VRAVrapchishte2:1
15:00    SKOSkopje-KMIKozhuf Miravci1:0
15:00    LOKLokomotiva-NOVNovaci3:0
15:00    MGPMakedonija GjP-MADMadjari Solidarnost4:2
15:00    KRZKorzo- Pobeda Junior2:1
15:00    GLIGorno Lisiche-RUFRufeja0:0
15:00    OHROhrid-GOSGostivar0:2
Sunday, 31 March 2013
16:00    OKT11 Oktomvri-TIKTikvesh5:0
go to top
Round 20 (02/04/2013)

Tuesday, 02 April 2013
16:00    VRAVrapchishte-OHROhrid6:0
16:00    GOSGostivar-GLIGorno Lisiche1:1
16:00    RUFRufeja-OKT11 Oktomvri0:0
16:00    TIKTikvesh-KRZKorzo0:7
16:00     Pobeda Junior-MGPMakedonija GjP2:4
16:00    MADMadjari Solidarnost-LOKLokomotiva0:2
16:00    NOVNovaci-SKOSkopje0:3
16:00    KMIKozhuf Miravci-BABBabi3:0
go to top
Round 21 (06/04/2013)

Saturday, 06 April 2013
16:00    KMIKozhuf Miravci-VRAVrapchishte2:0
16:00    BABBabi-NOVNovaci3:1
16:00    SKOSkopje-MADMadjari Solidarnost2:0
16:00    LOKLokomotiva- Pobeda Junior4:1
16:00    MGPMakedonija GjP-TIKTikvesh3:0
16:00    KRZKorzo-RUFRufeja1:1
16:00    GLIGorno Lisiche-OHROhrid3:0
Sunday, 07 April 2013
16:00    OKT11 Oktomvri-GOSGostivar1:3
go to top
Round 22 (09/04/2013)

Tuesday, 09 April 2013
16:00    VRAVrapchishte-GLIGorno Lisiche0:3
16:00    OHROhrid-OKT11 Oktomvri2:5
16:00    GOSGostivar-KRZKorzo2:0
16:00    RUFRufeja-MGPMakedonija GjP0:2
16:00    TIKTikvesh-LOKLokomotiva1:2
16:00     Pobeda Junior-SKOSkopje1:1
16:00    MADMadjari Solidarnost-BABBabi2:4
16:00    NOVNovaci-KMIKozhuf Miravci2:0
go to top
Round 23 (13/04/2013)

Saturday, 13 April 2013
16:00    NOVNovaci-VRAVrapchishte2:2
16:00    KMIKozhuf Miravci-MADMadjari Solidarnost5:1
16:00    BABBabi- Pobeda Junior3:0Pobeda Junior fielded a suspended player
16:00    SKOSkopje-TIKTikvesh3:0
16:00    LOKLokomotiva-RUFRufeja0:3
16:00    MGPMakedonija GjP-GOSGostivar1:0
16:00    KRZKorzo-OHROhrid6:1
Sunday, 14 April 2013
16:00    OKT11 Oktomvri-GLIGorno Lisiche0:1
go to top
Round 24 (30/04/2013)

Tuesday, 30 April 2013
16:00    VRAVrapchishte-OKT11 Oktomvri2:1
16:00    GLIGorno Lisiche-KRZKorzo3:1
16:00    OHROhrid-MGPMakedonija GjP2:10
16:00    GOSGostivar-LOKLokomotiva2:0
16:00    RUFRufeja-SKOSkopje1:0
16:00    TIKTikvesh-BABBabi0:0
16:00     Pobeda Junior-KMIKozhuf Miravci1:0
16:00    MADMadjari Solidarnost-NOVNovaci3:0
go to top
Round 25 (04/05/2013)

Saturday, 04 May 2013
16:30    MADMadjari Solidarnost-VRAVrapchishte0:0
16:30    NOVNovaci- Pobeda Junior2:1
16:30    KMIKozhuf Miravci-TIKTikvesh3:1
16:30    BABBabi-RUFRufeja1:0
16:30    SKOSkopje-GOSGostivar4:0
16:30    LOKLokomotiva-OHROhrid3:0awarded
16:30    MGPMakedonija GjP-GLIGorno Lisiche2:1
16:30    KRZKorzo-OKT11 Oktomvri3:2
go to top
Round 26 (11/05/2013)

Saturday, 11 May 2013
16:30    VRAVrapchishte-KRZKorzo2:2
16:30    GLIGorno Lisiche-LOKLokomotiva2:0
16:30    OHROhrid-SKOSkopje0:4
16:30    GOSGostivar-BABBabi2:0
16:30    RUFRufeja-KMIKozhuf Miravci1:1
16:30    TIKTikvesh-NOVNovaci0:3
16:30     Pobeda Junior-MADMadjari Solidarnost0:1
Sunday, 12 May 2013
16:30    OKT11 Oktomvri-MGPMakedonija GjP0:2
go to top
Round 27 (14/05/2013)

Tuesday, 14 May 2013
16:30     Pobeda Junior-VRAVrapchishte1:1
16:30    MADMadjari Solidarnost-TIKTikvesh6:0
16:30    NOVNovaci-RUFRufeja0:1
16:30    KMIKozhuf Miravci-GOSGostivar1:3
16:30    BABBabi-OHROhrid3:0awarded
16:30    SKOSkopje